Zase je rok pryč a vám přišla domů složenka pro zaplacení povinného ručení? Chce po vás pojišťovna vyšší částku než loni? Jste si jistí, že nemůžete jinde platit méně? I vy můžete ušetřit. Stačí najít pojišťovnu, která vám nabídne lepší sazbu povinného ručení. Nemáte čas obcházet pobočky pojišťoven a zjišťovat, jaké povinné ručení by vám mohly nabídnout?

Nechce se vám doma surfovat na internetu a vyhledávat stránky jednotlivých pojišťoven a domáhat se slevy on-line? Nic z toho nemáte zapotřebí. Ušetřete raději váš drahocenný čas pro vaše blízké, navštivte internetový portál TopSrovnani.cz a použijte unikátní nástroj pro výpočet individuální sazby povinného ručení.

autoSpeciální nástroj na TopSrovnani.cz zpracuje vámi zadané údaje o vás a vašem vozidle, projde veškeré nabídky pojišťoven na českém trhu a nabídne vám porovnání jejich produktů. Jmenuje se kalkulačka povinného ručení. Hlavním, ne však jediným, je cena. Nikomu z nás se samozřejmě nechce platit za povinné ručení zbytečně moc peněz. Proto vybíráme povinné ručení především podle nejnižší ceny. Teprve potom je třeba prozkoumat, co je v dané sazbě obsaženo a jestli se nám nevyplatí přece jen trochu připlatit. TopSrovnani.cz vám přináší povinné ručení porovnání, kde najdete přehledně produkty povinného ručení srovnané podle ceny. Snadno můžete jednotlivé nabídky porovnat mezi sebou a vybrat z nich tu, která se vám nejvíce zamlouvá.

Vybrali jste si a chcete se odebrat do pojišťovny sjednat povinné ručení? Chyba! Nikam nechoďte a zřiďte si povinné ručení on-line. Je to mnohem pohodlnější a také levnější. Většina pojišťoven nabízí různé bonusy a internetové slevy, pokud si klient zřídí povinné ručení on-line. Neváhejte a smluvte si i vy povinné ručení on-line za výhodné ceny. Využijte služeb TopSrovnani.cz a ušetřete každý rok tisíce korun.