Mezi největší autoškoly v Kladně patří Autoškola Hardyn, která provozuje celkem tři automobily a zaměstnává pět zkušených instruktorů. Autoškola je rodinného charakteru a jejími prioritami je individuální přístup a maximální spokojenost každého žáka autoškoly. Žáci autoškoly podle svých slov volí autoškolu Hardyn pro trpělivé instruktory a maximální respektování potřeby a požadavků zákazníků.

Ve vozovém parku autoškoly Hardyn můžete najít dva vozy značky Škoda, konkrétně Škoda Fabia a Škoda Roomster. Mezi žáky autoškoly je oblíbený nejnovější vůz ve vozovém parku autoškoly Kladno, kterým je městské SUV Nissan Qashqai.

Auškola Hardyn se specializuje na řidičské oprávnění skupiny B, to znamená na řidičák pro osobní automobil. Mezi výhody nabídky autoškoly patří:

- Výuka a výcvik pro získání řidičského průkazu skupiny B, osobní auto

- Výuka a výcvik výhradně v nových a zánovních vozech (stáří vozů max. 3 roky)

- Možnost vybrat si instruktora a vůz dle osobních preferencí žáka

- Učebna přímo v centru Kladna, na tzv. Pěší zóně, nedaleko autobusového nádraží

- Kurzy jsou nabízeny na splátky bez úroků a navýšení, možnost zvolit si individuální frekvenci splácení ceny kurzu

- Kondiční jízdy ve zvolený čas, místě, vozu a hustotě provozu

- Pokud budete sledovat nabídku autoškoly Kladno, můžete se setkat s různými akčními nabídkami, jakými jsou slevy na kurz nebo zapůjčení výukových materiálů zdarma

Ambicí autoškoly je vychovávat zodpovědné a spolehlivé řidiče, kteří si zvládnou poradit s nástrahami provozu na všech komunikacích a za každého počasí. Cílem autoškoly Hardyn Kladno není pouze nabízet řidičské průkazy, ale vychovávat dobré řidiče. O kurz autoškoly je možné zažádat mimo jiné prostřednictvím internetové online objednávky.